Autor: | | Rubrika: | Tagy: , ,

DJI tento týden představilo nového Phantoma a to Phantom 2 Vision.

dji phantom 2 vision Na co se můžeme těšit?

Velkým lákadlem bude integrovaná 14 Megapixelová FullHD kamera, kterou propojíte s mobilním telefonem přes Wi-Fi. Kamera nabíží rozlišení až 1080p/30fps či 1080p/60i. Kamera má na první pohled velmi propracovaný gimbal, který by měl být dost odolný vůči vibracím.

Další novinkou je FPV. FPV sice nabízí aktuálně např. Walkera u modelu QR X350, propojitelnou i s kamerou GoPro, ale DJI je zase o krok dál, především v nastavení kamery z mobilu. Wifi dosah je udávaný 300 metrů a v telefonu budete moci nejen snímat obrázky či ovládat kdy se má natáčet, ale můžete si měnit i nastavení, jako je kvalita obrazu. Další zajímavou funkcí je možná synchronizace obsahu SD karty v kameře modelu do připojeného mobilního zařízení. Novinkou u fotek je možnost panoramatických záběrů!

Další vylepšení dostala i jednotka, která by měla čerpat ze systému Naza 2. Model by měl mít přesnější držení GPS pozice, vč. držení nastavené výšky.

Do mobilního telefonu se budou z modelu přenášet i telemetrická data, jako vzdálenost modelu, letová výška a rychlost, kvalita WiFi signálu, stav SD karty, zbývající kapacita akumulátoru a počet satelitů, na které je model připojen.

dji phantom 2 vision mobil

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

RC Guru s.r.o.
Argentinská 1024/22
17000 Praha 7 – Holešovice
Mapa →
Prodejna  →

IČ: 24827479
DIČ: CZ24827479

Otevírací doba

  • Pondělí–Pátek: 10–18 hod.