Autor: | | Rubrika: , | Tagy: , , , ,

Rád bych vás pozval na veletrh Model Hobby na výstaviště v pražských Letňanech, a to od čtvrtka 10. do neděle 13. října.

Účast na veletrhu nás nikdy příliš nelákala, neboť jsme názory, že bleší trhy, které si z výstavy dělá nemalá část vystavujících (ne však všichni) mají v Praze své tradiční místo a veletrh by neměl být příliš prodejní, jako spíš prezentační a zábavný. A nebo při nejmenším maximálně prezentační a minimálně prodejní tak, jak tomu je například v Lipsku nebo ještě lépe v Norimberku.

Letos se zůčastníme, avšak poněkud netradičně a způsobem, který nám dává smysl. Budeme tam pro vás a pro zábavu!

Otevřené závody modelů ARRMA

V hale číslo 4 najdete naší dráhu, kde budeme jezdit s modely ARRMA. Závod je otevřený a zůčastnit se může každý. Každý den budeme závodit o hodnotné ceny, hlavní denní cenou bude kvadrokoptéra Heli-Max 1SQ v ceně 1999 Kč a hlavní cenou celého zůvodu je buggy ARRMA ADX-10 v hodnotě 3490 Kč.

Závod bude měřený profi systémem AMB s přesností měření 1/100 sekundy. Součástí bude i cvičná trať určená pro trénink „na nečisto“ a též jako rc školka pro mladé závodníky!

Off-road trať

Ve spolupráci s klubem RC4x4 se nám podařilo pro letošní rok přesunout nejlepší expozici posledních dvou ročníků do hlavní haly. Off-road trať bude opět postavena s nějakým příběhem (v loňském ročníku to byly „Sedmihorky“, pro letošek necháme téma ještě chvilku jako překvapení). V rámci expozice se budete moci pokochat maketovými modely reálných off-roadů povětšinou na podvozcích Axial. Axialy si budete moci též půjčit a vyzkoušet!

Expozici najdete v hlavní hale cca uprostřed, v tzv. hlavní uličce, pokud půjdete od vchodu pořád rovně. Bude nepřehlédnutelná a nedaleko stánku firmy Hobbico.

Model Hobby RC4x4

Stánek Hobbico

Posledním místem, kde nás najdete, a kde si s vámi sám velmi rád popovídám je stánek firmy Hobbico. Jedná se o německou firmu, kde spolu s Pavlem Bozděchem, jedním z nejšikovnějších heli modelářů budeme prezentovat výrobky této značky. Hobbico je u nás novým pojmem, ale nemyslím, že na dlouho, vlastní značky jako Revell, Axial, Team Durango, Fly Zone, Heli-Max, Arrma, Great Planes, a ty mají v ČR již mnoho fanoušků. Fotky Hobbica v Norimberku najdete v našem blogu z února a to zde.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

RC Guru s.r.o.
Argentinská 1024/22
17000 Praha 7 – Holešovice
Mapa →
Prodejna  →

IČ: 24827479
DIČ: CZ24827479

Otevírací doba

  • Pondělí–Pátek: 10–18 hod.