Autor: | | Rubrika: |

Zdravím vás,

dnes jsme po opravdu dlouhé a trnité cestě spustili nové a věřím, že ještě lepší RC Guru. Nového webu si všimnete jistě všichni, kdo na něj čas od času zajdete. Původní grafika nám vydržela od roku 2007 (sakra, jsme tu s váma už docela dlouho :-) a lepší bezesporu je a ještě bude.

Novou grafiku máme pod pokličkou už skoro dva roky, strašně to letí, nejprve byla jen na skicáku, poté v počítači grafika a v neposlední řadě jsme pracovali na implementaci šablon. Teď nás čeká doladění detailů, tak prosím omluvte následujících několik dní drobné nedokonalosti jako chybějící filtrování na výpisu kategorií. Je třeba šablony mírně „učesat“ a díky tomu vám nabídnout lepší práci s eshopem, např. u aut pak bude možné kombinovat filtry dle výrobce, měřítka, výbavy, atp. a to si řadit dle názvu, ceny, oblíbenosti.

Novou grafikou změny zdaleka nekončí. Naopak, tímto přechodem na novou grafiku a především na novou verzi e-shopu jsme zahájili vlnu modernizace, ze které budete čerpat výhody především vy, zákazníci.

První změnou je rozšíření sortimentu, doplnili jsme přes 15 tisíc položek! a s doplňováním zdaleka nekončíme. Budeme si samozřejmě vybírat značky, které na eshopu budou. Kritéria máme jasně nastavené, s modely, které v nabídce najdete musíme být sami spokojeni a musí na ně být dobrá dostupnost náhradních dílů – jak u nás, tak ve skladech dodavatelů.

Ruku v ruce s rozšířením sortimentu jsme snížili ceny u naprosté většiny položek až o 10%.

Dále nám nový e-shop nabízí mnoho výhod, první velmi příjemnou změnou jak pro vás, tak procesně pro nás je zavedení on-line platby kartou. Platba je pro vás bez poplatku a nám uleví především u malých zásilek, které jsme doteď expedovali pouze při platbě převodem, neboť na ně dobírka nejde aplikovat. U těchto objednávek si slibujeme více plateb kartou, které se promítnou ihned, nikoliv druhý či další den jak tomu je u převodu na účet.

Spolu s on-line karetami připravujeme v rámci několika málo dní i platby na splátky. Provozovat je budeme se společností Cetelem při klasickém modelu 10+1 splátka.

Zdaleka ne poslední novinkou následujících dní bude spuštění naší SMS brány, kdy vám budeme mimo e-mailu zasílat i informace o obednávkách prostřednictvím SMS. Věříme, že tuto informovanost oceníte především u osobních odběrů, kdy budete mít informaci po ruce prakticky ihned.

Hodně změn je i v eshopu samotném, např. nyní již u většiny položek nemusíte hledat náhradní díly v samostatné kategorii, ale otevřete si detail modelu, podle obrázků zkontrolujete, že se jedná skutečně o váš model a pak v záložce náhradní díly vyberete potřebný díl dle obrázku, resp. názvu s kódu. To samé v případě příslušenství k produktům.

Změn a vylepšení máme v plánu ještě dost, budeme je spouštět postupně a dáme vám vědět buď na blogu a nebo prostřednictvím sociálních sítí, proto nás odebírejte tam, kde jste aktivní (facebook, google+, youtube, twitter) – odkazy najdetetéž v patičce stránky.

Děkujeme za přízeň a trpělivost s drobným laděním eshopu za provozu. Zůstaňte naladěni, o dalších novinkách budeme informovat zanedlouho.

Tomáš

6 komentářů

 • pavel

  Pěkné.
  Věřím, že se podaří dotáhnout k dokonalosti i věci, které zatím úplně nefungují.
  Prohlížel jsem stránky zatím jenom zběžně:
  – načítání je dost pomalé, možná tím, že si je zrovna prohlíží hodně zvědavců jako já :-)
  – postrádám možnost přepnutí na řádkový výpis, eventuelně s možností nastavení počtu produktů na stránku
  – zobrazení produktů ve 2 sloupcích s poměrně detailními informacemi mi osobně nevyhovuje, bohužel mi to dost připomíná dost zmrvené a nepřehledné stránky jako např. firmy.cz nebo sbazar
  – uvítal bych možnost porovnání technických parametrů modelů

  Celkové je to každopádně krok dopředu, ať se vám daří.
  Pavel

  • Tomáš

   Pavle, díky moc za názor.

   Načítání jsme vyřešili, bohužel byl větší nápor, než jsme počítali, resp. rychlejší. Vyřešeno změnou na rychlejší cache :)

   Řádkový výpis máme v plánu, ale primárně jsme jej uvažovali pouze pro díly. Čeká nás přepis produktů a změny fotek, pak věřím, že bude mnohem příjemnější listovat galerií, ale zkusíme to otestovat po určitou dobu a pak vyhodnotit. Asi to bude otázka názoru a toho, zda víte co chcete = jdete na jistotu a pak tabulka bude mít smysl, protože toho pojme na menším prostoru více a nebo nevíte, vybíráte si, a pak věřím, že zobrazení stylem galerie bude příjemnější.

   Porovnání tech. parametrů připravujeme ruku v ruce s revizí textů a fotek produktů.

   Ještě jednou díky za podnětné připomínky!

 • Alois Jančar

  Zdravím Vás, přečetl jsem si Vaše stránky ve kterých informujete milovníky RC modelů. Jsou tam publikované dobré informace, ale přeci jen jednu věc nemám rád a to je platba kartou. Této transakci vůbec nefandím, už jenom z prostého důvodu a ten spočívá v nedůvěře. Stalo se mi, že jsem zaplatil kartou předem a objednané zboží jsem prostě nedostal. Další věcí je to, že nechci aby se číslo mé karty včetně mé banky objevovalo v objednávce. A za třetí raději preferuji dodání zboží na dobírku, jelikož mám velmi kladné zkušenosti. Tím nechci říci, že nejste solidní obchod, ale taková je už moje zkušenost a nikdo mě o opaku nepřesvědčí. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků. Přeji hezký den. Lojzmen.

  • Tomáš

   Dobrý den,
   díky moc za komentář. Dovolím si trochu upřesnit platbu kartou. V ČR jsou platby kartou chápány poměrně mylně a s obavami, přitom je to v podstatě nejbezpečnější způsob platby, který existuje. Vy jste jako držitel karty krytý proti podvodům od vydavatele karet, resp. své banky a platba kartou u nás (resp. obecně v českých eshopech) probíhá na straně partnerské banky (v našem případě Česká spořitelna), nikoliv u nás. Tzn. my se k číslu karty nijak nedostaneme, vidíme pak z banky jen výpis, kde je zda je transakce zvalidovaná, částka, identifikace (variabilní symbol), typ karty a první a poslední čísla, zbytek čísla karty zůstává u banky a my vidíme pouze X-ka.

   Naopak pokud u nesolidního eshopu koupíte zboží na dobírku a dojde Vám cihla, budete se horko těžko soudit o své peníze zpět. Ale chápu, dobírka je v ČR stále nejoblíbenější a i u nás je na dobírku stále asi 60% objednávek.

 • Stanislav Sobotka

  zdravím mam problém potřeboval bych opravit vrtulník volitation 9053 nevím proč a už si nevím rady pořád lítá dozadu když ho zvednu jsem stálej zákazník pokud máte opravnu je mi jedno co to bude stát děkuji Stána

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

RC Guru s.r.o.
Argentinská 1024/22
17000 Praha 7 – Holešovice
Mapa →
Prodejna  →

IČ: 24827479
DIČ: CZ24827479

Otevírací doba

 • Pondělí–Pátek: 10–18 hod.