Autor: | | Rubrika: , | Tagy: , , , ,

Letošní veletrh Model Hobby se dle našeho názoru povedl. Překvapil nás zájem na všech našich expozicích.

Modely ARRMA přežily brutální zacházení

Nejprve bych se rád zastavil u modelů Arrma, které jsme vám půjčovali na dráze v hale č. 4. Upřímně jsem velmi mile překvapen konstrukcí a kvalitou modelů, čekal jsem, že si s dráhou zkomplikujeme život, že bude třeba držet na dráze jednoho servisáka na opravy, ale až na dvě serva jsme neměnili vůbec nic! Serva to odnesla bohužel díky poněkud brutálnímu zacházení, kdy si někteří mládenci nenechali vysvětlit, že nejdřív si projedu dráhu pomaličku bez plynu a až potom pojedu závod. Modely tak téměř nepřetržitě narážely pod plynem do mantinelů.
Expozice byla velmi úspěšná, za dobu veletrhu si u nás vyzkoušelo model přes 700 lidí, což je krásné!

Arrma dráha

Expedice RC4x4 : Tropický ostrov

Nebojím se napsat, že expozice byla nejzajímavějším místem v hale číslo 3. Ohlasy byly veliké a zájem lidí vyzkoušet si model se blížil počtu zájemců na Arrma dráze. Kluci pojali dráhu i provoz velmi zodpovědně, za čož děkuju! Na místě bylo několik zajímavých modelů, jako např. růžový Axial Wraith v motivu Hello Kitty – super nápad, jak tatínek naučí 5ti letou dceru modelařině a zároveň má parťáka a další důvod pro pestré procházky. Dalším zajímavým modelem byla Tatra 805 Hanzelka a Zikmund v měřítku 1:10 na podvozku SCX-10. Tento model získal i pohár modelu roku a můžete jej vidět na videu z expozice níže

Stánek Hobbico

Poslední místo, kde jsme se mohli společně potkat byl stánek firmy Hobbico. Zde jsme spolu s Pavlem Bozděchem prezentovali produkty Hobbica a přes původní představu, že půjde o „zašívárnu“ nás váš zájem semlel tak, že jsem už od druhého dne výstavy téměř ztratil hlas :)
Bylo to však super a zájem o produkty Hobbica nás utvrdil v tom, že jsme se vydali dobrým směrem a že je na trhu stále zájem o kvalitní produkty, nejen „o levnou Čínu“.

Hibbico Tactic TTX650

Děkuju všem, kdo nám na Model Hobby 2013 pomáhali, podíleli se na stavbě, provozu či úklidu expozic. Díky patří i pořadateli veletrhu. Těším se na příští rok :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

RC Guru s.r.o.
Argentinská 1024/22
17000 Praha 7 – Holešovice
Mapa →
Prodejna  →

IČ: 24827479
DIČ: CZ24827479

Otevírací doba

  • Pondělí–Pátek: 10–18 hod.