Autor: | | Rubrika: | Tagy: , , ,

Jak jsme slibovali v prvním videu, porovnali jsme buginy ADX-10 od Arrmy s modelem Z-3 od Himota. Arrma ADX-10 je zadokolka, kdežto Himoto Z-3 je čtyřkolka.

S ADXem se nám jezdilo o něco zábavněji, je to dáno tím, že má motor s 15 závity, tzn. model je dělaný více do rychlosti. Podvozek je obecně kvalitnější, což je logicky dáno tím, že za konstrukcí stojí závodníkům velmi známá firma Team Durango (Arrma je jejich dceřinou firmou). Oproti tomu musíme uznat, že Himoto díky 4WD pohonu lépe drželo v zatáčce a bylo možné ji projet v podstatě pod plynem. Co Arrma ztratila v zatáčce však dohnala na rovince.

Pokud bychom porovnávali spotřebu, pak na stejný akumulátor jezdilo Himoto o pár minut déle, nutno však podotknout, že je pomalejší, tzn. má menší spotřebu a v balení je menší kapacita akumulátoru, tzn. na svůj setový akumulátor jezdí oba modely stejně dlouho.

Ani tento test nás tedy nepřesvědčil, že by v ceně do 3500 Kč byla na trhu lepší bugina než je Arrma ADX-10. Výhody a představení modelu najdete v naší předchozí video recenzi zde!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

RC Guru s.r.o.
Argentinská 1024/22
17000 Praha 7 – Holešovice
Mapa →
Prodejna  →

IČ: 24827479
DIČ: CZ24827479

Otevírací doba

  • Pondělí–Pátek: 10–18 hod.